niedziela, 10 kwietnia 2016

OBRUS W SŁONECZNIKI (haft krzyżykowy)

Witam. Zaczęła się wiosna a z nią sto innych zajęć jak np ogród. Ja mieszkam w domku jednorodzinnym więc mam co robić i latem i zimą, hehehe. Pogoda zaczyna również dopisywać przejażdżkom rowerowym, spacerom...ale póki co w wolnych chwilach ja nadal haftuję ile się tylko da. Obecnie robię kilka rzeczy naraz jak np ten obrus na zamówienie. Robię też nowe biscorniaki, zakładki mam w planie i kartki. Z niektórych zleceń musiałam zrezygnować ponieważ nie mam czasu a co lepsze mąż wraca za 3 tygodnie i znów hafty pójdą w odpoczynek, więc zanim wróci chcę skończyć ten obrus :)
Obrusik ma 90cmx90cm, 100% bawełna, kanwa duża jak 12ct, nici Ariadna, kolorystyka dobierana. ... póki co mam tyle :)ehhh, miało być pięknie i szybko a wyszło ... jak zawsze. Z chwilowych problemów zdrowotnych moje hafty i inne prace stanęły w miejscu. Po dwóch tygodniach ciężkich dla mnie już powoli staję na nogi. Postaram się całkiem powrócić do formy i nadrobić to i owo. Poza tym zaczęłam remont kolejnego pomieszczenia w domu a co za tym idzie, wszędzie syf :( ale musi być syf, by później było pięknie. Trzymajcie za mnie kciuki :) jutro wstawię foto obrusu z dalszym postępem, jestem bliska skończeniu ale zmęczenie zabiegami i innymi czynnościami kładły mnie szybko spać. Na dniach się odezwę do Was :)

c.d.n
Skończony i oddany, niestety nie mam zdjęcia odpowiedniego końcowego, mam tylko takie jakie mam :)


8 komentarzy:

 1. Będzie wyjątkowy! Czekam na efekt końcowy! Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno będzie piękny. Chciałabym się dowiedzieć gdzie pani zakupiła obrus z taką wstawką pod haft krzyżykowy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obrus jest robiony na zamówienie pewnej pani. Ale gotowe materiały na obrusy i serwety można kupić w Coricamo :)

   http://www.coricamo.pl/sets,3100,obrusy-serwetki-zestawy.htm

   a to konkretny link do danego materiału

   http://www.coricamo.pl/set,92721,obrus-z-fuksja.htm

   Usuń