niedziela, 20 grudnia 2015

PRZEDŚWIĄTECZNIE :)

Witam wszystkich i witam przedświątecznie :) U mnie już etap robienia bombek i dekoracji dobiegł końca, zrobiłam ich w tym roku sporo ale sobie nie zostawiłam żadnej (eh) za rok powtórzę akcję ale z większym przytupem.
...a ostatnimi dniami skupiam się już bardziej na upominkach, piernikach, ciastach i świątecznym menu. Zrobiłam też swój pierwszy w życiu domek z piernika (następny powinien być lepszy). Pierniczki mam upieczone i udekorowane, piernik staropolski dochodzi do siebie już przełożony, w Wigilię go dopracuję na wyjściowo.
W palnie jeszcze kupno choinki (chyba sztucznej) nigdy nie miałam w domu sztucznej choinki ale w tym roku chyba muszę zrobić odskocznię. Będę robić również świąteczne stroiki na stoły. Oby mi tylko czasu starczyło. ..pierniczki 2015, a przepis na nie znajdziecie tu klik

 Piernikową chatkę również mam :)
W tym roku zrobiłam kilka (myślę,że udanych jak na pierwszy raz) bombek materiałowych, koronowych, haftowanych :) Moje bombki trafiły do regionalnej gazety Tygodnik Zamojski :) miłe :P
 Jutro pokażę Wam jakie choineczki zrobiłam koleżankom z pracy na prezencik, być może jutro też bedę miała swoją choinkę :) No i od jutra rusza praca w kuchni pełną gębą.


2 komentarze:

  1. te pierniki są tak ładne, że szkoda mi było ich zjadać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie Kasiu, pierniki pycha - w przyszłym roku poproszę o jednego do degustacji. Zdjęcia jak zwykle przecudowne, a choinki dopiero zobaczyłam, bo wcześniej się nie chwaliłaś :)

    OdpowiedzUsuń