poniedziałek, 19 grudnia 2016

PODUSZKA - METRYCZKA DLA MADZI (haft krzyżykowy)

Witajcie Kochani. Ja jak zwykle przychodzę do pisania, jak już każdy śpi ale nie mam na nic czasu. Dopiero dziś obrobiłam się z zamówieniami i od jutra mogę myśleć o świętach. Od połowy września sypiałam po kilka godzin tylko bo miałam sporo zamówień i między obowiązkami domowymi a pracą służbową robiłam moje robótki ile wejdzie. Z podsumowania wychodzi, że przez ten okres zrobiłam 4 szkatułki, 15 chusteczniów, 2 poduchy metryki, 2 igielniki, 70!!!!!!!! bombek, 7 kompletów bombek, kilka pudełek, kilka serc na choinkę różną techniką, 8 kartek świątecznych haftowanych, ponad 200 pierników które później malowałam i sama nie wiem co jeszcze ale teraz na spokojnie sukcesywnie będę mogła się pochwalić tymi pracami. A dziś ta druga poducha - metryczka na narodzinki Madzi. Tym razem uszyłam ją z innego materiału niż pierwszą, dużo gorzej się szyło ale za to dużo bardziej jestem z niej zadowolona. A Wam jak się podoba? 


11 komentarzy:

 1. Kasiu jak możesz pytać jak wyszło?? Jak zwykle wyszło perfekcyjnie. Piękna podusia. Będzie na prawdę super pamiątka dla Madzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna poducha i jaka milusia:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poduszka dla Madzi bardzo ładna, ślicznie dopracowana. Pozdrawiam.:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś tytanem pracy! Widać że spelniasz się w tym co robisz :)
  Śliczna metryczka! Poduszka wyszła znakomicie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały dorobek - istna mróweczka! Ale nie dziwię się wcale, bo prace robisz piękne. A poduszka metryczka jest wspaniałym prezentem:) Na pewno Madzia będzie ją miała i przy swojej 18-tce:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna podusia :) Bardzo fajnie wszystko się zgrało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna podusia, będzie niesamwitą pamiątką!

  OdpowiedzUsuń
 8. metryczka mojej Córci z tym wzorem wisi u nas w domku na ścianie:) Mam do niej ogromny sentyment! na podusi też wygląda wspaniale!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna podusia. Mojej córki zrobiłam taki sam haft, ale pomysł na poduszkę jest super! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń