środa, 16 maja 2018

KOMUNIJNIE...c.d. KARTKI, KIELICHY, PAMIĄTKI KOMUNIJNE

Witajcie :) Jak tam sezon komunijny u Was? a może bardziej ślubny? U mnie już widać metę w komunijnym więc znów puszcze hurtem kilka prac i mogę już na spokojnie realizować zaczęte zamówienia oraz przygotować nowe oferty a mam wiele pomysłów na wiele okazji :)
Pogoda dziś u mnie bleeee, jak ja już mam czas wyjść chociaż na podwórko to leje a jak nie miałam czasu nawet zjeść to było piękne słoneczko. Cóż...bywa ale niedługo zrekompensuję sobie to wypadem w góry :) Nie mogę się doczekać. 

9 komentarzy:

 1. Cudowne prace Kasiu :) Jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki w ślicznych pudełeczkach. Niezwykłe pamiątki:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne pamiątki przygotowałaś! Podziwiam Twoje prace, są tak starannie wykonane i cudnie skomponowane! Bardzo lubię zaglądać do Ciebie! Pięknie inspirujesz!

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkie są prześliczne

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie w ten piękny majowy dzień widzenie próżnował AŚ tylko otworzyłaś fantastyczne pracę wszystko jest mega eleganckie piękne i zadbane o każdy szczegół nic tylko bić Wielkie brawo Pozdrawiam cię serdecznie i życzę przyjemnego dnia oraz przesyłam mnóstwo pozytywnej energii dla ciebie i twoich bliskich


  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia

  OdpowiedzUsuń